O nás

Aug 01, 2018

Náš cieľ:

poskytnúť vám jasný a presný opis najobľúbenejších slovenských zoznamiek. Dosahujeme to písaním hodnotení, zhromažďovaním názorov a skúseností na množstve webových lokalít, ponúkame poradenstvo a informácie o najnovších internetových zoznamkách a novinkách, a čo je najlepšie, chceme to robiť zadarmo. Náš vytúžený výsledok? Pomôcť vám informovane si vybrať lokalitu, na ktorej sa chcete zaregistrovať.

Čo robíme?

Zaregistrujeme sa, prihlásime na odber, použijeme a ohodnotíme každú z webových lokalít nachádzajúcu sa v našom rebríčku Top 5. Zároveň úzko spolupracujeme priamo so zoznamovacími spoločnosťami, aby sme sa pokúsili zhromaždiť informácie o cene a počte používateľov. Tieto informácie sú zvyčajne nedostupné, ak neabsolvujete časovo náročný proces vlastnej registrácie!

Na základe výsledkov pri týchto faktoroch:

1. Funkcie

2. Dôveryhodnosť

3. Bezpečnosť

4. Jednoduchosť používania

5. Pomoc a podpora

Webové lokality hodnotíme podľa priemerného skóre z 10. Zároveň vás požiadame o zdieľanie skúseností s uvedenými lokalitami a poskytnutie informácií, ak natrafíte na nejaké problémy alebo uspejete u jednotlivých partnerov. Ako komunita sme silnejší a kolektívne znalosti môžeme využiť na čo najlepšie rozhodovanie na individuálnej úrovni.

Čo nerobíme?

Napriek vynaloženému úsiliu na tento projekt vám nedokážeme zaručiť, že po dodržaní našich odporúčaní nájdete presne to, čo hľadáte. Hľadanie správneho partnera, priateľa alebo príležitostnej známosti závisí od rozličných faktorov, z ktorých mnohé nedokážeme ovplyvniť. Ponúkame rady, odporúčania a pomoc. Neponúkame riešenia, priateľov ani priateľky!


Prajeme príjemné a bezpečné zoznamovanie.


Tím spoločnosti Top5.